O Nas

Kilka słów o Nas:
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem najwiekszych polskich fabryk. Zdobyte przez Nas wyróżnienia i autoryzacje są gwarancją profesjonalnego podejścia, kompleksowej usługi oraz konkurencyjnych cen. Nieprzerwanie od 2012roku jesteśmy "Złotym Partnerem Handlowym" producenta Bial Meble. A w roku 2016 zdobyliśmy wyróżnienie  "Srebrny Partner" najwiekszego w Polsce producenta mebli i krzeseł Nowy Styl. Oferujemy meble biurowe, gabinetowe, recepcje, sofy, fotele, krzesła, meble hotelowe, kuchenne, konferencyjne z dużym zróżnicowaniem cen, co pozwala dostosować ofertę do możliwości i potrzeb klientów.
Tak działamy:
Nie ma znaczenia gdzie znajduje się Twoja firma zawsze możesz liczyć na Naszą fachową kompleksową pomoc w wyborze odpowiedniego systemu, bezpłatny projekt na sprawnym montażu kończąc! Zadzwoń lub napisz nasi handlowcy pomogą w wyborze najlepszej oferty. Posiadasz już wycenę i szukasz konkurencyjnej oferty? Koniecznie skontaktuj sie z Nami kto pyta-zyskuje!
Działamy na terenie całego kraju - sprawdź Nasze realizacje oraz referencje!
Dostawa oraz montaż:
Meble z oferty wykonywane są na zamówienie, a  produkcja odbywa się wg kolejności ich wpływania. Terminy realizacji wynoszą od 10-30 dni roboczych. Na terenie calego kraju oferujemy profesjonalny montaż zamówionych mebli. Nasze ekipy montażowe w fachowy i szybki sposób wniosą, zmontują zamówione meble, a na zakończenie oddadzą czyste pomieszczenie gotowe do pracy. 
Wykonujemy meble nietypowe:
Oprócz  typowych rozwiazań, które znajdują się w Naszej ofercie wykonujemy meble nietypowe wg pomysłów klienta. Wszelkie zapytania są oceniane przez technologów i mistrza produkcji, dzięki temu możemy spełniać nawet najbardziej indywidualne życzenia Naszych klientów! 
Wybierając współpracę z Nami mają Państwo pewność pełnej profesjonalnej i kompleksowej usługi.
Od lat tworzymy efektywne miejsca pracy!
Nie zapominamy również o tych, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej!