Partnerzy

Szczególny nacisk kładziemy na ergonomię, nowoczesne wzornictwo oraz wysoką jakość wykonania

BIALE to nowoczesna fabryka mebli położona w Dobrzyniewie Dużym koło Białegostoku. Specjalizujemy się w produkcji ergonomicznych i trwałych mebli biurowych, gabinetowych, recepcyjnych oraz hotelowych. Dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom produkujemy meble nie tylko z melaminy, ale również z płyt MDF pokrytych okleiną naturalną bądź lakierowanych na dowolny kolor z palety RAL. Specjalistyczny park maszynowy oraz stały dozór techniczny gwarantują wysoką jakość produkowanych przez nas mebli. Dzięki doświadczeniu i elastyczności z powodzeniem produkujemy również meble nietypowe dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

 PRODUKCJA W LICZBACH

 
           1000+                                                                               1000+
różnych brył mebli                                                                      wyprodukowanych tygodniowo mebli

           320+                                                                                   120+
przepracowanych godzin w miesiącu                                           zatrudnionych pracowników
 
 

POLMARCO zapoczątkowało swoją działalność w styczniu 1981r. Od tego czasu nieustannie się rozwija, zarówno pod względem stosowanych technologii, jak i wzornictwa.

Początkowo działalność firmy opierała się na produkcji mebli do wyposażenia mieszkań. Szczególnie duże znaczenie w procesie rozwoju naszej firmy odegrało wprowadzenie usług kompleksowego wyposażania obiektów użyteczności publicznej, ponieważ ukierunkowało nas na produkcję mebli biurowych. Kolejnym kamieniem milowym było uruchomienie zakładu produkcyjnego w Łebie z nowoczesnym parkiem maszynowym. Stale wprowadzane innowacje w zakresie technologicznym umożliwiają produkcję mebli biurowych znakomitej jakości. W 2003 roku zapoczątkowana została współpraca z firmami zagranicznymi, którym dostarczamy produkowane przez nas meble pracownicze oraz meble recepcyjne.

 
 

Firma Marbet z powodzeniem działa na rynku już od 34 lat z całkowicie polskim kapitałem. Od czasu kiedy została wyprodukowana pierwsza kolekcja mebli, Marbet nieustannie rozwija się, poszerzając swoją ofertę o nowe autorskie projekty.

Misją Marbet Style jest dostarczanie rzeczy pięknych, wytwarzanych w oparciu o autorskie projekty wyróżniające się nieszablonową estetyką. Nasze produkty to coś więcej niż najnowsze trendy wnętrzarskie czy wygoda użytkowania. W naszej wizji meble potrafią spełniać marzenia o pięknych wnętrzach z indywidualną duszą. Zespół Marbet Style tworzą ludzie z pasją, ceniący niezależność kreacji i świeże spojrzenie na przedmioty użytkowe. Z umiłowania do dobrego designu wciąż poszukujemy nowych form wyrazu, które pozwolą jak najpełniej oddać indywidualną wizję projektanta.

 

 

Nowy Styl jest jedną z marek wchodzących w skład Grupy Nowy Styl, wiodącego producenta mebli w Europie. Od jej założenia w 1992 roku, nieustannie rozwijamy się i doskonalimy we wszystkich obszarach naszej działalności. Istniejemy już ponad 20 lat, nasze produkty trafiają do ponad 60 krajów świata, a dzięki pracy kilku tysięcy pracowników w halach o powierzchni 210 000 m2 corocznie produkujemy ponad 8 000 000 krzeseł i mebli.  Zaufało nam miliony ludzi, którzy codziennie korzystają z naszych krzeseł i mebli. Miliardy godzin rocznie, podczas których nasze produkty towarzyszą im w domach, pracy, restauracjach, kawiarniach, a także obiektach konferencyjnych, sakralnych i kulturalno-rozrywkowych motywują nas do tego, aby nieprzerwanie dążyć do perfekcji.

Dzięki doświadczeniu oraz nieustającemu entuzjazmowi w kreowaniu rozwiązań inspirujących naszych Klientów, oferujemy im szeroką i uniwersalną gamę krzeseł i mebli, dzięki którym mogą zaaranżować i ożywić każde wnętrze oraz swoje najbliższe otoczenia. Dbamy o najmniejsze detale, które wpływają na komfort i ergonomię naszych produktów. Dlatego nasi międzynarodowi i polscy projektanci już na etapie projektów, dokładają wszelkich starań, aby idealnie łączyć ze sobą unikalny design z funkcjonalnością. Jakość naszych produktów zapewniają wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz nowoczesny park maszynowy.Podobnie jak wszystkie marki Grupy Nowy Styl tworzymy produkty  z myślą o ludziach, jednocześnie dbamy o środowisko i nasze otoczenie społeczne, za które czujemy się współodpowiedzialni. 

Świadomość, że możemy towarzyszyć naszym Klientom w najważniejszych i najpiękniejszych chwilach ich życia - podczas pracy, nauki, rozrywki i relaksu, jest naszym największym osiągnięciem, wyróżnieniem i nagrodą.